О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 153/8 "О Железинском районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 23 октября 2025 года № 196/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О Железинском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 153/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204612) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4962959 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1908060 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29726 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20294 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3004879 тысяч тенге;
2) затраты – 5266281 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45811 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90436 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44625 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 679515 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 679515 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2025 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
266874 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
493832 тысячи тенге – на проведение среднего ремонта и содержания дорог и улиц населенных пунктов;
5900 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и санитарии населенных пунктов;
7951 тысяча тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов;
9100 тысяч тенге – на ремонт спортивных сооружений;
5080 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий и содержание аппаратов акимов сельских округов, ранее не предусмотреное в бюджете;
784 тысячи тенге – на проведение мероприятий по водоснабжению;
1050 тысяч тенге – на капитальные расходы государственного органа.";

Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 153/8 "2025 - 2027 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қазандағы № 196/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 153/8 "2025 - 2027 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204612 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4962959 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1908060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29726 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20294 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3004879 мың теңге;
2) шығындар – 5266281 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45811 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 90436мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44625мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 679515 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 679515 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай мөлшерде ескерілсін:
266874 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
493832 мың теңге – елді мекендерің жолдар мен көшелерін орташа жөндеуге және күтіп ұстауға;
5900 мың теңге – елді мекендерде аббаттандыру және санитария жөніндегі іс-шаралар өткізуге;
7951 мың теңге – елді мекендерді жарықтандыру жөніндегі іс-шараларды өткізуге;
9100 мың теңге – спорт нысандарын жөндеуге және орнатуға;
5080 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға және бюджетте ерте көзделмеген ауылдық округтер әкімдері аппараттарын ұстауға;
784 мың теңге – елді мекендерді сумен қамту шараларын жүргізуге;
1050 мың теңге – мемлекеттік органның күрделі шығыстарына арналған.";