О бюджете Торайгырского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 407/42.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Торайгырского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 60695,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15881,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 44814,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68095,2 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 407/42 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының бюджет кодекісінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға өзгерістермен келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60695,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 44814,0 мың теңге;
2) шығындар – 68095,2 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 7400,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7400,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 22.04.2026 № 446/48 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение №1
к решению Баянаульского районного маслихата
от "19" декабря 2025 г

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7400,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7400,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 22.04.2026 № 446/48 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы