О бюджете Кызылтауского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 405/42
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кызылтауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 54721,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10103,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;

2026-2028 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 405/42 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54721,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10103,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;