О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 258/28 "О бюджете Жанатлекского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 28 июля 2025 года № 343/36
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 258/28 "О бюджете Жанатлекского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жанатлекского сельского округа на 2025 - 2027 годы" согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 286877,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3035,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 283842,0 тысяч тенге;
2) затраты – 288362,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1485,0 тыс. теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1485,0 тыс. теңге".

Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті туралы" №258/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 шілдедегі № 343/36 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті туралы" № 258/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағына келесі редакцияға жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 286877,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3035,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге мың теңге;
трансферттер түсімі – 283842,0 мың теңге;
2) шығындар – 288362,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1485,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1485,0 мың теңге".