О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 253/28 "О бюджете Баянаульского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 28 июля 2025 года № 339/36
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 253/28 "О бюджете Баянаульского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакций:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 1196065,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 122928,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55304,1тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10251,6 тыс тенге;
поступления трансфертов – 1007581,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1202848,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6782,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6782,5 тысяч тенге".

Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 253/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 шілдедегі № 339/36 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 256/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1196065,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 122928,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55304,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10251,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1007581,0 мың теңге;
2) шығындар – 1202848,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6782,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6782,5 мың теңге".