О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2026 - 2028 годы
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 302/39
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 526 870 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 128 961 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 1 337 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 396 572 тысячи тенге;
2) затраты – 526 870 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 285 030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 905 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 409 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 235 716 тысяч тенге;
2) затраты – 285 030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 721 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;

2026 - 2028 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 302/39 шешімі
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 526 870 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 128 961 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 337 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 396 572 мың теңге;
2) шығындар – 526 870 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. 2026 – 2028 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 285 030 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 905 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 409 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 235 716 мың теңге;
2) шығындар – 285 030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
3. 2026 – 2028 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 721 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

Железнодорожный сельский округ – 38 279 тысяч тенге;
Қояндинский сельский округ – 100 605 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 57 020 тысячи тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;
Экибастузский сельский округ – 102 042 тысячи тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 23 546 тысяч тенге;
село Шиқылдақ – 64 758 тысяч тенге.
13. Учесть в бюджете сельских округов, сел и поселков на 2026 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 34.

Теміржол ауылдық округі – 38 279 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 100 605 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 57 020 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;
Екібастұз ауылдық округі – 102 042 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 23 546 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 64 758 мың теңге.
13. 2026 жылға арналған ауылдық округтердің, ауылдардың және поселкелердің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер 34-қосымшаға сәйкес ескерілсін.