Об отмене решения акима города Экибастуза от 11 ноября 2024 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 31 июля 2025 года № 8
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законами Республики Казахстан "О правовых актах", "О гражданской защите", на основании протокола очередного заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Экибастуза от 30 мая 2025 года № 7, РЕШИЛ:
1. Отменить решение акима города Экибастуза от 11 ноября 2024 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Экибастуза К. Адильжанов

Екібастұз қаласы әкімінің 2024 жылғы 11 қарашадағы № 10 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2025 жылғы 31 шілдедегі № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы", "Азаматтық қорғау туралы" Заңдарына сәйкес, Екібастұз қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссиясы кезекті отырысының 2025 жылғы 30 мамырдағы №7 хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2024 жылғы 11 қарашадағы № 10 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласы әкімінің міндетін атқарушы К. Адильжанов