Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение исполняющего обязанности акима города Аксу Павлодарской области от 5 мая 2025 года № 9. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 11 июня 2025 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 11.06.2025 № 11 (вступает в силу со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" от 10 мая 2023 года № 240, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Аксу.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Аксу Тлявкаева Р.И.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Е. Салханов

Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің міндетін атқарушысының 2025 жылғы 5 мамырдағы № 9 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 11 маусымдағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 11.06.2025 № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазакстан Республикасының "Қазакстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі баскару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына. Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағынын 2) тармакшасына, Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар министрі міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығына сәйкес, ШЕШІМ қабылдадым:
1. Аксу каласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жоюдың басшысы болып Аксу қаласы әкімінің орынбасары Р.И. Тлявкаев тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аксу каласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім алгашкы ресми жарияланған күнінен бастап қолданыска енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Е. Салханов