О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2025 – 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 218/25
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 24 сентября 2025 года № 259/30
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 218/25 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204967) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атамекен на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 075 823 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 594 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 561 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 363 тысяч тенге;
специальные поступления – равно нулю;
поступления трансфертов – 1 031 305 тысяча тенге;
2) затраты – 1 078 952 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 129 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 3 129 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 129 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 3 129 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 647 533 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 527 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 329 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 153 тысяч тенге;
специальные поступления – равно нулю;
поступления трансфертов – 582 524 тысяч тенге;
2) затраты – 651 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 835 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 3 835 тысяч тенге;

Павлодар қалалық мәслихатының "2025 – 2027 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 218/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 259/30 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 218/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204967 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін :
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Атамекен кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 075 823 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 561 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 363 мың теңге;
арнаулы түсімдер - нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 1 031 305 мың теңге;
2) шығындар – 1 078 952 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу:
бюджеттік кредиттер - нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу - нөлге тең;
4) қаржы активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо:
қаржылық активтерді сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттік қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 129 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 3 129 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 129 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 129 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 647 533 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 329 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 153 мың теңге;
арнаулы түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 582 524 мың теңге;
2) шығындар – 651 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо:
қаржылық активтерді сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттік қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 835 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -3 835 мың теңге;

поступления трансфертов – 277 884 тысяч тенге;
2) затраты – 289 153 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 269 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 269 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 269 тысяч тенге.";

трансферттер түсімдері – 277 884 мың теңге;
2) шығындар – 289 153 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо:
қаржылық активтерді сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттік қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 269 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 269 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 269 мың теңге.";