О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2025 - 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 212/24
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26 июня 2025 года № 251/29
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2025 – 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 212/24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204879) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 254 986 063 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 216 414 479 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 561 973 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 19 945 513 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 064 098 тысяч тенге;
2) затраты – 259 130 951 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 450 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – 3 450 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 357 471 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 357 471 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 498 909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 498 909 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 333 847 тысяч тенге;
погашение займов – 300 563 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 465 625 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
714 284 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог посҰлка Атамекен, сҰл Павлодарское и Жетекши;
232 139 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сҰл Мойылды и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
153 466 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сҰл Мойылды, Павлодарское и Жетекши, посҰлка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
93 650 тысяч тенге – на содержание организаций культуры села Мойылды, посҰлка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
62 670 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов сҰл Павлодарское, Жетекши, посҰлка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;

Павлодар қалалық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 212/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 маусымдағы № 251/29 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 212/24 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204879 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 254 986 063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 216 414 479 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 561 973 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 945 513 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 064 098 мың теңге;
2) шығындар – 259 130 951 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 3 450 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 450 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 357 471 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 357 471 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 498 909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 498 909 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 4 333 847 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 300 563 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 465 625 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Атамекен кентінің, Павлодар және Жетекші ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 714 284 мың теңге;
Мойылды және Павлодар ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 232 139 мың теңге;
Мойылды, Павлодар және Жетекші ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға – 153 466 мың теңге;
Мойылды ауылының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің мәдениет ұйымдарын ұстауға – 93 650 мың теңге;
Павлодар, Жетекші ауылдары, Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округі мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына – 62 670 мың теңге;

23 140 тысяч тенге – на содержание организаций физической культуры и спорта в селе Павлодарское, в посҰлке Атамекен и Кенжекольском сельском округе;
66 047 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сҰл Мойылды, Павлодарское и Жетекши, посҰлка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
12 317 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда в посҰлке Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
35 998 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов в Кенжекольском сельском округе и селе Павлодарское;
13 650 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственного учреждения культуры в Кенжекольском сельском округе;
760 тысяч тенге – на содержание государственных органов в посҰлке Атамекен;
35 984 тысяч тенге – на содержание мест захоронений в посҰлке Атамекен.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить на 2025 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 754 653 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.

Павлодар ауылында, Атамекен кентінде және Кенжекөл ауылдық округінде дене шынықтыру және спорт ұйымдарын ұстауға – 23 140 мың теңге;
Мойылды, Павлодар және Жетекші ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 66 047 мың теңге;
Атамекен кентінде және Кенжекөл ауылдық округінде мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға – 12 317 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде және Павлодар ауылында елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 35 998 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде ведомстволық бағынысты мәдениет мекемесінің күрделі шығыстарына – 13 650 мың теңге;
Атамекен кентінде мемлекеттік органдарды ұстауға – 760 мың теңге;
Атамекен кентінде жерлеу орындарын ұстауға – 35 984 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Павлодар қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 2025 жылға 754 653 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.