О переименовании некоторых улиц городов Павлодар, Аксу Павлодарской области
Совместные постановление акимата Павлодарской области от 20 июня 2025 года № 2 и решение маслихата Павлодарской области от 20 июня 2025 года № 201/22
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 21 февраля 2025 года и 19 марта 2025 года, учитывая мнения населения соответствующих территорий, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Павлодара:
улицу Молодежная на улицу Сержан Қанапиянов,
улицу Молодогвардейцев на улицу Рамазан Тоқтаров.
2. Переименовать следующие улицы города Аксу:
улицу Проезд 1 на улицу Жібек жолы,
улицу Проезд 2 на улицу Шаңырақ,
улицу Проезд 3 на улицу Жеңіс,
улицу 1 линия на улицу Береке,
улицу 2 линия на улицу Талапкер,
улицу 3 линия на улицу Бейбітшілік,
улицу 4 линия на улицу Жастар.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Павлодарской области С. Батыргужинов
Председатель Павлодарского
областного маслихата И. Теренченко

Павлодар облысы Павлодар, Ақсу қалаларының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 20 маусымдағы № 2 бірлескен қаулысы және Павлодар облысы мәслихатының 2025 жылғы 20 маусымдағы № 201/22 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11 бабының 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 21 ақпандағы және 2025 жылғы 19 наурыздағы қорытындысы негізінде, тиісті аумақтар халқының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласының келесі көшелері:
Молодежная көшесі Сержан Қанапиянов көшесіне,
Молодогвардейцев көшесі Рамазан Тоқтаров көшесіне қайта аталсын.
2. Ақсу қаласының келесі көшелері:
Проезд 1 көшесі Жібек жолы көшесіне,
Проезд 2 көшесі Шаңырақ көшесіне,
Проезд 3 көшесі Жеңіс көшесіне,
1 линия көшесі Береке көшесіне,
2 линия көшесі Талапкер көшесіне,
3 линия көшесі Бейбітшілік көшесіне,
4 линия көшесі Жастар көшесіне қайта аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы С. Батыргужинов
Павлодар облыстық
мәслихатының төрағасы И. Теренченко