О бюджете села Златоуст Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2025 года № 386
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Златоуст Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 320,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 899,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 189,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 232,0 тысячи тенге;
2) затраты – 37 320,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 386 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару жене өзін-өзі баскару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тисінше 1, 2 жене 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 320,0 мың теңге, онын ішінде:
салықтық тусімдер бойынша – 8 899,0 мың теңге;
салықтық емес тусімдер бойынша – 189,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан тусетін тусімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансфертер тусімі бойынша – 28 232,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 320,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, онын ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді етеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Златоуст на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 25 121,0 тысяча тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Златоуст на 2026 год не предусмотрены объемы бюджетных изьятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылга арналған Златоуст ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардын колемі 25 121,0 мың теңге сомасында козделгені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Златоуст ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың