О бюджете Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2025 года № 382.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тагильского сельского округа Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настояшему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 560,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 595,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 1,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 965,0 тысяч тенге;
2) затраты – 43 623,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 063,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 063,0 тысячи тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 5 063,0 тысячи тенге.

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 382 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 560,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 595,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 965,0 мың теңге;
2) шығындар – 43 623,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 063,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 063,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 063,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22.05.2026 № 434 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете Тагильского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в сумме 11 965,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Тагильского сельского округа на 2026 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 22.05.2026 № 434 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Тағыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 11 965,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Тағыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 декабря 2025 года
№ 382
Бюджет Тагильского сельского округа Сарыкольского района на 2026 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22.05.2026 № 434 (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Маслихаттың
2025 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 382 шешіміне
1-қосымша
Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 22 мамырдағы № 434 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі)
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3 500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3 500,0

3 500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 500,0