О бюджете поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2025 года № 378
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 509 721,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 220 500,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 241,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 642,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 272 338,0 тысяч тенге;
2) затраты – 509 721,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 378 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 509 721,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 220 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 241,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15 642,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 272 338,0 мың теңге;
2) шығындар – 509 721,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2026 год объемы субвенций не предусмотрены.
3. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2026 год объемы бюджетных изъятий в районный бюджет в сумме 69 766,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде субвенциялар көлемі көзделмегені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қою көлемі 69 766,0 мың теңге сомасында ескерілсін.