Об отмене постановления акимата Наурзумского района от 08 декабря 2021 года № 145
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 25 сентября 2025 года № 111
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Наурзумского района от 8 декабря 2021 года № 145 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов сел и сельских округов Наурзумского района".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района М. Ихтиляпов

Науырзым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 08 желтоқсандағы № 145 қаулысын жою туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 111 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Науырзым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 08 желтоқсандағы № 145 "Науырзым ауданының ауыл және ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" қаулысы жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ихтиляпов