О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 243 "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 9 июля 2025 года № 291
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 243 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 1833186,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 485234,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 4674,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 70000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1273278,3 тысячи тенге;
2) затраты - 1937858,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретениям финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -104672,2 тысячи тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 104672,2 тысячи тенге, в том числе по:
поступлениям займов - 0,0 тысяч тенге;
погашению займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 104672,2 тысячи тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 203168,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 26584,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 82,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 330,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 176172,9 тысячи тенге;
2) затраты - 206697,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретениям финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 243 "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 291 шешімі
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 243 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1833186,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 485234,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4674,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 70000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 1273278,3 мың теңге;
2) шығындар - 1937858,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -104672,2 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 104672,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі бойынша - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу бойынша - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 104672,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айсары ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 203168,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 26584,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 82,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 330,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 176172,9 мың теңге;
2) шығындар - 206697,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;