О бюджете села Алтынсарино Камыстинского района на 2026 - 2028 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2025 года № 410.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 41179,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11463,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 85,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29631,0 тысяча тенге;
2) затраты – 43131,2 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1952,2 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1952,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23.06.2026 № 471 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете села Алтынсарино Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2026 год в сумме 24631,0 тысяча тенге;
2027 год в сумме 26754,0 тысячи тенге;
2028 год в сумме 20886,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Алтынсарино Камыстинского района предусмотрен объем трансфертов, выделенных из районного, в том числе на:
2026 год в сумме 5000,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 0,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 410 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41179,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11463,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 85,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29631,0 мың теңге;
2) шығындар – 43131,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1952,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1952,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 23.06.2026 № 471 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2026 жылға 24631,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 26754,0 мың теңге сомасында;
2028 жылға 20886,0 мың теңге сомасында.
3. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінетін трансферттер көлемі, оның ішінде:
2026 жылға 5000,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 0,0 мың теңге сомасында;

2028 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2026 год не утвержден.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2025 года
№ 410
Бюджет села Алтынсарино на 2026 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23.06.2026 № 471 (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
I.Доходы

2028 жылға 0,0 мың теңге сомасында.
4. 2026 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілмеген.
5. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2025 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 410 шешіміне
1- қосымша
Алтынсарин ауылының 2026 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 23.06.2026 № 471 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер