О бюджете Аманкарагайского сельского округа Аулиекольского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 400.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округана 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 674,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 110 623,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 241,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 855,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 955,0 тысяч тенге;
2) затраты – 145 674,3тысячи тенге;

Әулиекөл ауданы Аманқарағай ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 400 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аманқарағай ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 674,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 110 623,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 241,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 855,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 955,0 мың теңге;
2) шығындар – 145 674,3 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 000,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 000,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 11.02.2026 № 420 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета сельского округа в районный бюджет в сумме 43 564,0 тысячи тенге.

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 000,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 000,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 11.02.2026 № 420 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аманқарағай ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде ауылдық округ бюджетінен аудандық бюджетке 43 564,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көлемі көзделгені ескерілсін.