О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 266 "О бюджете Казанбасского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 сентября 2025 года № 342
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Казанбасского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 266 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казанбасского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 208 537,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 602,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 199,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 635,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 199 101,1 тысяча тенге;
2) затраты – 209 104,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 266 "Әулиекөл ауданы Қазанбасы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 342 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Қазанбасы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 266 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазанбасы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 208 537,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 602,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 199,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 635,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 199 101,1 мың теңге;
2) шығындар – 209 104,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;