О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 270 "О бюджете села Тимофеевка Аулиекольского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 июля 2025 года № 328
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Тимофеевка Аулиекольского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 270 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тимофеевка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 020,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 552,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 433,5 тысяч тенге;
2) затраты – 46 643,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 270 "Әулиекөл ауданы Тимофеев ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 328 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Тимофеев ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 270 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тимофеев ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 020,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 552,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 433,5 мың теңге;
2) шығындар – 46 643,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;