О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 122 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29 августа 2025 года № 178
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2025 - 2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 122 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 188 668,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 52 741,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 530,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 135 197,5 тысяч тенге;
2) затраты - 201 476,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 808,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 12 808,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 63 872,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 13 159,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 50 713,5 тысяч тенге;
2) затраты - 66 326,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 453,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 453,5 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 921,0 тысяч тенге, в том числе по:

Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 122 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2025 жылғы 29 тамыздағы № 178 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 122 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188 668,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 741,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 530,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 135 197,5 мың теңге;
2) шығындар – 201 476,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 808,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 808,1 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Амантоғай ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 872,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 159,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 50 713,5 мың теңге;
2) шығындар – 66 326,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 453,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 453,5 мың теңге.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қабырға ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 921,0 мың теңге, оның iшiнде:

налоговым поступлениям – 796,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 125,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 102,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 181,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 181,3 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 364,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 602,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 719,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 152,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 788,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 788,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Кумкешуского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 26 512,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 591,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 24 921,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 175,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 663,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 663,4 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Тастинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

салықтық түсімдер бойынша – 796,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 125,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 102,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 181,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 181,3 мың теңге.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 364,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 602,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 43,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 719,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 152,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 788,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 788,0 мың теңге.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Құмкешу ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 512,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 591,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 921,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 175,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 663,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 663,4 мың теңге.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Тасты ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін: