О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 188 "О городском бюджете города Рудного на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 18 декабря 2025 года № 255
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 188 "О городском бюджете города Рудного на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 502 162,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 39 847 796,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 370 154,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 623 800,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 10 660 411,9 тысячи тенге;
2) затраты – 51 593 887,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -81 044,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 358 269,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 368 950,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 368 950,5 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа на 2025 год в сумме 31 242,6 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 188 "Рудный қаласының 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 255 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Рудный қаласының 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 188 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 502 162,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 39 847 796,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 370 154,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 623 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 660 411,9 мың теңге;
2) шығындар – 51 593 887,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 81 044,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 358 269,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 368 950,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 368 950,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған жергілікті атқарушы орган резервінің мөлшері 31 242,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

62 038,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 551 748,8
1
Социальное обеспечение
115 454,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 454,1
005
Государственная адресная социальная помощь
115 454,1
2
Социальная помощь
1 982 949,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 982 949,4
006
Оказание жилищной помощи
9 885,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
184 497,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
21 136,6
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
353 380,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
662 801,3
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
626 858,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
124 391,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
453 345,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
453 345,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
196 835,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 620,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
195 746,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 960,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 182,3
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 284 009,6
1
Жилищное хозяйство
3 830 522,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
238 001,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
238 001,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 850 516,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 259,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

62 038,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 551 748,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
115 454,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 454,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
115 454,1
2
Әлеуметтiк көмек
1 982 949,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 982 949,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 885,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
184 497,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
21 136,6
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
353 380,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
662 801,3
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
626 858,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
124 391,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
453 345,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
453 345,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
196 835,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 620,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
195 746,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 960,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
52 182,3
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 284 009,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 830 522,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
238 001,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
238 001,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 850 516,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 259,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

1 783,0
5
Планирование и статистическая деятельность
66 706,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
66 706,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
59 351,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
7 355,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
154 884,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
54 767,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
54 767,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 117,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
100 117,0
02
Оборона
50 797,0
1
Военные нужды
50 797,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
50 797,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
50 797,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
66 083,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
66 083,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66 083,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
66 083,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 657 095,0
1
Социальное обеспечение
281 170,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
281 170,0
005
Государственная адресная социальная помощь
281 170,0
2
Социальная помощь
2 115 978,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 115 978,0
006
Оказание жилищной помощи
7 230,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
229 591,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
23 404,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
359 229,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
644 545,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

1 783,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
66 706,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
66 706,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 351,0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
7 355,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
154 884,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
54 767,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 767,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 117,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 117,0
02
Қорғаныс
50 797,0
1
Әскери мұқтаждар
50 797,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
50 797,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
50 797,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
66 083,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
66 083,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66 083,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
66 083,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 657 095,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
281 170,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
281 170,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
281 170,0
2
Әлеуметтік көмек
2 115 978,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 115 978,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 230,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
229 591,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
23 404,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
359 229,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
644 545,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету