О бюджетах сел, сельских округов на 2026 - 2028 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2025 года № 40/225
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 39/218 "О районном бюджете на 2026-2028 годы", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы – 2 967 762,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 499 260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 280 700,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 178 802,0 тысячи тенге;
2)затраты – 2 967 762,0 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2026 - 2028 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 40/225 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 39/218 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 967 762,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 499 260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 280 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 178 802,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 967 762,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.