О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 8 января 2025 года № 24/123 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2025 – 2027 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 22 декабря 2025 года № 36/173
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 8 января 2025 года № 24/123 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 4 160 957,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 550 789,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 800,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 429,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 573 938,7 тысяч тенге;
2)затраты - 4 197 767,1 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -36 809,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 36 809,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

"2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 24/123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 36/173 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 24/123 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 160 957,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 550 789,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 800,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 429,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 573 938,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 197 767,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -36 809,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 36 809,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 36 809, 7тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Тупкараганского
районного маслихата
А.Байбатырова
Приложение 1 к решению Тупкараганского районного маслихата от 22 декабря 2025 года
№ 36/173

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 809,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А.Байбатырова
Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы №36/173 шешіміне 1 қосымша