О бюджете села Бейнеу на 2026 – 2028 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2025 года № 38/293
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 37/282 "О районном бюджете на 2026-2028 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бейнеу на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 793 811,4 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 674 415,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 906,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 44 026,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 74 464,0 тысячи тенге;
2) затраты – 989 326,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -195 515,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
195 515,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 195 515,4 тысяч тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 38/293 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/282 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 793 811,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 674 415,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 906,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 44 026,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге
трансферттердің түсімдері бойынша – 74 464,0 мың теңге;
2) шығындар – 989 326,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -195 515,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
195 515,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 195 515,4 мың теңге теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15.06.2026 № 43/339 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Бейнеуского
районного маслихата
А.Бораш
Приложение 1 к решению Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2025 года №38/293
Бюджет села Бейнеу на 2026 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15.06.2026 № 43/339 (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 15.06.2026 № 43/339 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық
мәслихатының төрағасы
А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы №38/293 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 15.06.2026 № 43/339 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы