Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества в Бейнеуского района
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15 августа 2025 года № 32/245
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2023 года №122 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества согласно приложению 1 к настоящему решению на территории в Бейнеуском районе.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей 9 сел и 1 сельских округа района для участия в сходе местного сообщества село и сельских округов согласно приложению 2 к настоящему решению Бейнеуского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 15 августа 2025 года
№32/245
Правила проведения раздельных сходов местного сообщества в Бейнеуском районе
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие правила проведения раздельных сходов местного сообщества в Бейнеуском районе разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей города районного значения, села, поселка, сельского округа.
2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) раздельный сход местного сообщества – непосредственное участие жителей (членов местного сообщества) города районного значения, села, поселка, сельского округа, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома в избрании представителей для участия в сходе местного сообщества;
2) местное сообщество – совокупность жителей (членов местного сообщества), проживающих на территории соответствующей административно - территориальной единицы, в границах которой осуществляется местное самоуправление, формируются и функционируют его органы.

Бейнеу ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 тамыздағы № 32/245 шешімі
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 39-3 бабының 6-тармағына және "Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 23 маусымдағы №122 бұйрығына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Бейнеу ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасы бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Бейнеу ауданының құрамындағы ауыл және ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін аудан құрамындағы 9 ауыл және 1 ауылдық округ тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2025 жылғы 15 тамыздағы №32/245
шешіміне 1 қосымша
Бейнеу ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Бейнеу ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу қағидалары "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 23 маусымдағы №122 бұйрығымен бекітілген Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің үлгілік қағидаларына сәйкес әзірленді және аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ тұрғындарының жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізу тәртібін белгілейді.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) бөлек жергілікті қоғамдастық жиыны – аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ, ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындарының (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлауға тікелей қатысуы;
2) жергілікті қоғамдастық – шекараларында жергілікті өзін-өзі басқару жүзеге асырылатын, оның органдары құрылатын және жұмыс істейтін тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында тұратын тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) жиынтығы.

Глава 2. Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества
3. Для проведения раздельного схода местного сообщества территория города районного значения, села, поселка, сельского округа подразделяется на участки (села, микрорайоны, улицы, многоквартирные жилые дома).
4. На раздельных сходах местного сообщества избираются представители для участия в сходе местного сообщества в количестве не более трех человек.
5. Акимом города районного значения, села, поселка и сельского округа созывается и организуется проведение раздельного схода местного сообщества в пределах села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома.
При наличии в пределах микрорайона или улицы многоквартирных домов раздельные сходы многоквартирного дома не проводятся.
6. О времени, месте созыва раздельных сходов местного сообщества и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается акимом города районного значения, села, поселка, сельского округа не позднее чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или иными способами.
7. Перед открытием раздельного схода местного сообщества проводится регистрация присутствующих жителей соответствующего села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома.
Не допускается участие в раздельном сходе местного сообщества несовершеннолетних лиц, лиц, признанных судом недееспособными, а также лиц, содержащихся в местах лишения свободы по приговору суда.
Раздельный сход местного сообщества считается состоявшимся при участии не менее десяти процентов жителей (членов местного сообщества), проживающих в данном селе, микрорайоне, улице, многоквартирном доме.
8. Раздельный сход местного сообщества открывается акимом города районного значения, села, поселка, сельского округа или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода местного сообщества является аким города районного значения, села, поселка, сельского округа или уполномоченное им лицо.
На раздельном сходе местного сообщества ведется протокол, для оформления протокола раздельного схода местного сообщества открытым голосованием избирается секретарь.
9. Кандидатуры представителей жителей села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода местного сообщества в соответствии с количественным составом, утвержденным маслихатом района (города областного значения).
10. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшее количество голосов участников раздельного схода местного сообщества.
Председатель раздельного схода пользуется правом решающего голоса в случае, если при голосовании на раздельном сходе местного сообщества голоса участников разделяются поровну.

2-тарау. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу тәртібі.
3. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын өткізу үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумағы учаскелерге (ауылдар, шағын аудандар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер) бөлінеді.
4. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін саны үш адамнан аспайтын өкілдер сайланады.
5. Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің және ауылдық округтің әкімі ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй шегінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын шақырады және өткізуді ұйымдастырады.
Көше шегінде көппәтерлі үйлер болған кезде көппәтерлі үйдің бөлек жиындары жүргізілмейді.
6. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарының шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы жергілікті қоғамдастықтың халқын аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімі бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсілдермен өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірмей хабардар етеді.
7. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын ашудың алдында тиісті көшеден қатысып отырған тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
Кәмелетке толмағандардың, сот әрекетке қабілетсіз деп таныған адамдардың, сондай-ақ сот үкімі бойынша бас бостандығынан айыру орындарында ұсталатын адамдардың жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынына қатысуына жол берілмейді.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиыны осы көшеде тұратын тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) кемінде он пайызы қатысқан кезде өтті деп есептеледі.
8. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жергілікті қоғамдастық жиынының төрағасы болып табылады.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынында хаттама жүргізіледі, жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының хаттамасын ресімдеу үшін ашық дауыс беру арқылы хатшы сайланады.
9. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының қатысушылары ұсынады.
10. Дауыс беру ашық тәсілмен әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынына қатысушылардың ең көп дауысын жинаған кандидаттар сайланды деп есептеледі.
Егер жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынында дауыс беру кезінде қатысушылардың дауыстары тең бөлінген жағдайда, бөлек жиынның төрағасы шешуші дауыс құқығын пайдаланады.

11. Протокол раздельного схода местного сообщества подписывается председателем и секретарем и в течение двух рабочих дней со дня проведения раздельного схода передается секретарем схода в аппарат акима соответствующего города районного значения, села, поселка и сельского округа для регистрации.
На сходе местного сообщества или собрании местного сообщества ведется протокол, в котором указываются:
1) дата и место проведения схода местного сообщества или собрания местного сообщества;

11. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының хаттамасына төраға мен хатшы қол қояды және бөлек жиын өткізілген күннен бастап екі жұмыс күні ішінде жиын хатшысы тіркеу үшін тиісті аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент және ауылдық округ әкімінің аппаратына береді.
Жергілікті қоғамдастық жиынында немесе жергілікті қоғамдастық жиналысында хаттама жүргізіледі, онда:
1) жергілікті қоғамдастық жиынының немесе жергілікті қоғамдастық жиналысының өткізілген күні мен орны;

2) общее число членов местного сообщества, проживающих на соответствующей территории и имеющих право участвовать в сходе местного сообщества или на собрании местного сообщества;
3) количество и список присутствующих с указанием фамилии, имени, отчества (при его наличии);
4) фамилия, имя, отчество (при его наличии) председателя и секретаря схода местного сообщества или собрания местного сообщества;
5) повестка дня, содержание выступлений и принятые решения.
Приложение 2
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 15 августа 2025 года
№32/245

2) тиісті аумақта тұратын және жергілікті қоғамдастық жиынына немесе жергілікті қоғамдастық жиналысына қатысуға құқығы бар жергілікті қоғамдастық мүшелерінің жалпы саны;
3) қатысушылардың саны және олардың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) көрсетілген тізім;
4) жергілікті қоғамдастық жиынының немесе жергілікті қоғамдастық жиналысының төрағасы мен хатшысының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда);
5) күн тәртібі, сөйленген сөздердің мазмұны және қабылданған шешімдер көрсетіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының
2025 жылғы 15 тамыздағы №32/245
шешіміне 2 қосымша

Количественный состав представителей жителей 9 сел и 1 сельского округа района для участия в сходе местного сообщества сельских округа Бейнеуского района
1. Для жителей село Бейнеу 33 представителей, в том числе:
Наименование села
№ участка
Наименование улицы, села
Количество представителей
1
Бейнеу
1
дома № 1-80 улицы имени Б. Майлина, дома № 1-86А улицы имени К. Сатбаева, дома № 1-80 улицы имени Т. Рыскулова, имени Д. Нурпейисовой, имени Айназар ата, имени Сырым Датулы, имени Шакарим Кудайбердиулы, дома улицы имени М. Жумабаева, двухэтажные дома № 30-35, № 37, № 62-64, дома № 65-92, дома улицы имени Осербая Кулбатырова, имени Енсеген Бокетбайулы, имени Жылкелди Байбозулы, имени Ыбрайым ахун Кулбайулы, имени И. Тиленбайулы, имени Куанткан Ещанова, имени А. Жубанова, имени А. Молдагуловой, имени К. Толеуулы, имени Байкул кажы Каныбекулы, имени С.Сейфуллина, имени Барак батыра
3
2
дома № 1-20 улицы имени Ахтана Керейулы, дома № 1-26 улицы имени Ерменбет би, дома № 1-27 улицы имени Турманбет батыра, дома № 1-27 улицы имени Адила, дома № 1-29 улицы имени Тастемира, дома № 1-29 улицы имени Турсына, дома № 101-120 улицы имени Досата, дома улиц имени М. Ауезова, имени Атакозы батыра, имени А. Жанкелдина, имени И. Суйеубаева
3
3
Двухэтажные дома № 38-41, дома улиц имени Косай ата, имени Т. Айбергенова, имени Ер Кунай, имени Матжан Би, имени Ер Шабая, имени Т. Алиева, имени А. Тлеуулы, имени Н. Онгалбаева, имени М. Бегенова, имени Н. Шыршыгылулы, имени Ер Бегея, имени Б. Момышулы, имени Ер Кармыс, имени А. Байтурсынова, имени Е. Айшуакова, имени Султана Бейбарыса, имени К. Боканулы, имени Торемурата
3
4
Двухэтажные дома № 38-41, дома улиц имени Косай ата, имени Т. Айбергенова, имени Ер Кунай, имени Матжан Би, имени Ер Шабая, имени Т. Алиева, имени А. Тлеуулы, имени Н. Онгалбаева, имени М. Бегенова, имени Н. Шыршыгылулы, имени Ер Бегея, имени Б. Момышулы, имени Ер Кармыс, имени А. Байтурсынова, имени Е. Айшуакова, имени Султана Бейбарыса, имени К. Боканулы, имени Торемурата, дома улицы имени Досана Тажиулы, имени Ж. Мынбаева, имени К. Сыдыкова, имени Изтургана Мендикулова, имени И. Тайманова, имени М. Маметовой, имени Махамбета, имени Т. Альниязулы
2
5
многоэтажные дома № 1-29, № 47, № 48, № 49, № 53-56, № 59-61, дома улицы имени С. Акшабаева, имени Ж. Калдыгараева, имени Кашагана, дома 1 участка, дома, расположенные на территории, пределы которой условно обозначены улицами имени Султан Бейбарыса, имени Торемурат батыра, имени Косай ата и дома № 1-80 улицы имени Т. Айбергенова, дома в местности Коне Бейнеу
2
6
дома № 87-240 улицы имени К. Сатпаева, дома № 1-100 улицы имени Досата, дома улицы имени Есекмерген батыра, имени Бекеса Дарментайулы, имени Самалык батыра, имени Шолтамана, дома № 81-241 улицы имени Т. Рыскулова, дома № 128-179 улицы имени Асау батыра, дома № 128-179 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 115-179 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 118-179 улицы имени Балуанияза, дома улицы имени Сугир Бегендикулы
2
7

Бейнеу ауданының құрамындағы ауылдардың және ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін аудан құрамындағы 9 ауыл және 1 ауылдық округінің тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы бойынша
1. Бейнеу ауылының тұрғындары үшін 21 өкіл, оның ішінде:
Ауыл атауы
Участкесінің №
Көшенің, ауылдың атауы
Өкілдерінің саны
1
Бейнеу
1
Б.Майлин атындағы көшесінің №1-80 үйлері, Қ.Сәтбаев атындағы көшесінің №1-86А үйлері, Т.Рысқұлов атындағы көшесінің №1-80 үйлері, Д.Нұрпейісова атындағы, Айназар ата атындағы, С.Датұлы атындағы, Ш.Құдайбердіұлы атындағы, М.Жұмабаев, № 30-35, № 37, № 62-64 көпқабатты үйлері, № 65-92 үйлері, Ө. Құлбатыров атындағы, Е. Бөкетбайұлы атындағы, Ж. Байбозұлы атындағы, Ыбырайым ахун Құлбайұлы атындағы, И. Тіленбайұлы атындағы, Қ. Ещанов атындағы, А. Жұбанов атындағы, Ә. Молдағұлова атындағы, Қ. Төлеуұлы атындағы, Байқұл қажы Қаныбекұлы атындағы, С. Сейфуллин атындағы, Барақ батыр атындағы көшелерінің үйлері
3
2
Ақтан Керейұлы атындағы көшесінің № 1-20 үйлері, Ерменбет Би атындағы көшесінің № 1-26 үйлері, Тұрманбет Батыр атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 101-120 үйлері, М. Әуезов атындағы, Атақозы Батыр атындағы, Ә. Жангелдин атындағы, И. Сүйеубаев, Жамбыл атындағы, Абай атындағы, Т. Тоқтаров атындағы, Ж. Аймауытов атындағы, Құрманғазы атындағы, Сәттіғұл атындағы, С. Қилыбайұлы атындағы көшелерінің үйлері.
3
3
№ 38-41 көпқабатты үйлері, Қосай ата атындағы, Т.Айбергенов атындағы, Ер Қонай атындағы, Мәтжан Би атындағы, Ер Шабай атындағы, Т. Әлиев атындағы, А. Тілеуұлы атындағы, Н. Оңғалбаев атындағы, М. Бегенов атындағы, Н. Шыршығұлұлы атындағы, Ер Бегей атындағы, Б. Момышұлы атындағы, Ер Қармыс атындағы, А. Байтұрсынов атындағы, Е. Айшуақов атындағы, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Қ. Боқанұлы атындағы, Төремұрат атындағы көшелерінің үйлері.
3
4
Ұлы Жібек Жолы көшесінің № 1-55 үйлері, Меңдіқұл Батыр атындағы көшесінің № 1-55 үйлері, Азан Балов атындағы, Оразмұхамед ахун атындағы, Қыдырша ата атындағы, Рсалы Батыр атындағы, Ақбөбек атындағы, Қайып Қорабайұлы, Досан Тәжіұлы атындағы, Ж. Мыңбаев атындағы, Қ. Сыдықов атындағы, Ізтұрған Меңдіқұлов атындағы, И. Тайманов атындағы, М. Мәметова атындағы, Махамбет атындағы, Т. Әлниязұлы атындағы көшелерінің үйлері.
2
5
№ 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61 көпқабатты үйлері, С. Ақшабаев атындағы, Ж. Қалдығараев атындағы, Қашаған атындағы көшелерінің үйлері, 1 учаскесінің үйлері, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Төремұрат батыр атындағы, Қосай ата атындағы және Т. Айбергенов атындағы көшелерінің арасында орналасқан № 1-80 үйлер, Көне Бейнеу жеріндегі үйлер.
2
6
Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 147-240 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 1-100 үйлері, Есекмерген Батыр атындағы, Бекес Дәрментайұлы атындағы, Самалық Батыр атындағы, Шолтаман, Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 87-146 үйлері, Т. Рысқұлов атындағы көшесінің № 81-241 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 128-179 үйлері, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 128 – 179 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 115-179 үйлері, Балуанияз атындағы көшесінің № 118-179 үйлері, Сүгір Бегендікұлы атындағы көшесінің үйлері.
2
7

дома № 81-240 улицы имени Б. Майлина села Бейнеу, дома улицы имени Шогы батыра, имени Каржаубая Жылкыбаева, имени Турыш ата, Карагайлы, Косаркан, Каракога, Шахан, дома улицы Аспантай, имени Уайиса Кайралапова, имени Абдибека Жаманбаева, Бирлик, Билеули, Белдеули, Жезди, Достык, Ынтымак, имени Рзаевых, дома № 1-127 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 1-127 улицы имени Асау батыра, дома № 1-114 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 1-117 улицы имени Балуанияза, дома улицы имени Калнияза акына
2
8
дома № 56-130 улицы Улы Жибек жолы, дома № 56-130 улицы имени Мендикул батыра, дома № 28-135 улицы имени Адила, дома № 30-135 улицы имени Тастемира, дома улицы Тасастау, Колтабан, Жидели, имени Рак батыра, имени Аманжол шебера, имени Б. Сарбалаева, имени Суйинкара батыра, имени Аманбай ата, имени Ш. Шынгысова, имени А. Отеуова, Шиланды, Кайдак, Акшагыл, Матай, Серкебай, дома № 21-135 улици имени А. Керейулы, дома № 27-135 улицы имени Ерменбет би, дома № 28-135 улицы имени Турманбет батыра, дома № 30-135 улицы имени Турсына, дома улиц Шагырлы, имени Т. Косжанулы
2
9
дома № 180-280 улицы имени Балуанияза, дома № 180-280 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 180-280 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 180-280 улицы имени Асау батыра, дома улицы Айракты, Дагар, Жайылган, Манаши, имени Мурын жырау, Уали, Сайкудук, Опорная, дома улицы имени Абылай хана, Алатау, имени Абулхаир хана, имени Балхаш, имени Бопай ханым, Есенказак, Жайык, Жетысу, Каспий, Куйкен, Кусшы, имени Лабак батыра, Мугалжар, Нарынкол, Сарыарка, Теректы, Улытау, имени Хасана Хазрета, Шаршы, Шункильдек, имени Калмурата Сабырбаева, Шеркала, Желтау, Карабулак, Уланак
2
2. Для жителей село Боранкул 9 представителей, в том числе:
Наименование села
№ участка
Наименование улицы, села
Количество представителей
1
Боранкул
1
дома участков 2, 6 и 7 села Боранкул
3
2
дома участков 3 и 5 села Боранкул
3
3
дома участков 1 и 4 села Боранкул
3
3. Для жителей село Акжигит 6 представителей, в том числе:
Наименование села
№ участка
Наименование улицы, села
Количество представителей
1
Акжигит
1
дома №1-128 села Акжигит
3
2
двухэтажные дома №1, №2 железнодорожной станции Акжигит, дома № 129-242 села Акжигит
3
4. Для жителей село Есет 5 представителей, в том числе:
Наименование села
№ участка
Наименование улицы, села
Количество представителей
1
Есет
1
дома села Есет
5
5. Для жителей село Сарга 5 представителей, в том числе:
Наименование села
№ участка
Наименование улицы, села
Количество представителей
1
Сарга
1
дома села Сарга
5

Б. Майлин атындағы көшесінің № 81-240 үйлері, Шоғы батыр атындағы, Қаржаубай Жылқыбаев атындағы, Тұрыш ата атындағы, Қарағайлы, Қосарқан, Қарақоға, Шахан, Аспантай, Уәйіс Қайралапов атындағы, Әбдібек Жаманбаев атындағы, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Достық, Ынтымақ, Рзаевтар, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 1-114 үйлері, Балуанияз атындағы көшесінің № 1-117 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің үйлері.атындағы көшелерінің үйлері.
2
8
Ұлы Жібек жолы көшесінің №56-130 үйлері, Меңдіқұл батыр атындағы көшесінің № 56-130 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Тасастау, Көлтабан, Жиделі, Рақ батыр атындағы, Аманжол шебер атындағы, Бердібай Сарбалаев атындағы, Сүйінқара батыр атындағы, Аманбай ата атындағы, Ш. Шыңғысов атындағы, А. Өтеуов атындағы, Шиланды, Қайдақ, Ақшағыл, Матай, Серкебай, Ақтан Керейұлы атындағы көшесінің № 21-135 үйлері, Ерменбет Би атындағы көшесінің № 27-135 үйлері, Тұрманбет Батыр атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Шағырлы, Т. Қосжанұлы атындағы көшелерінің үйлері.
2
9
Балуанияз атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Айрақты, Дағар, Жайылған, Манашы, Мұрын жырау атындағы, Уәлі, Сайқұдық, Опорная, Абылай хан атындағы, Алатау, Әбілхайыр хан атындағы, Балқаш атындағы, Бопай ханым атындағы, Есенқазақ, Жайық, Жетісу, Каспий, Күйкен, Құсшы, Лабақ Батыр атындағы, Мұғалжар, Нарынқол, Сарыарқа, Бейнеу, Ұлытау, Хасан хазірет атындағы, Шаршы, Шүңкілдек, Қалмұрат Сабырбаев атындағы, Шерқала, Желтау, Қарабұлақ, Ұланақ көшелерінің үйлері.
2
2. Боранқұл ауылының тұрғындары үшін 9 өкіл, оның ішінде:
Ауыл атауы
Участкесінің №
Көшенің, ауылдың атауы
Өкілдерінің саны
2
Боранқұл
1
Боранқұл ауылының 2, 6 және 7 учаскелерінің үйлері.
3
2
Боранқұл ауылының 3 және 5 учаскелерінің үйлері.
3
3
Боранқұл ауылының 1 және 4 учаскелерінің үйлері.
3
3. Ақжігіт ауылының тұрғындары үшін 6 өкіл, оның ішінде:
Ауыл атауы
Участкесінің №
Көшенің, ауылдың атауы
Өкілдерінің саны
1
Ақжігіт
1
Ақжігіт ауылының № 1-128 үйлері.
3
2
Ақжігіт теміржол стансасының № 1, № 2 екі қабатты үйлері, Ақжігіт ауылының № 129-242 үйлері.
3
4. Есет ауылының тұрғындары үшін 5 өкіл, оның ішінде:
Ауыл атауы
Участкесінің №
Көшенің, ауылдың атауы
Өкілдерінің саны
1
Есет
1
Есет ауылының үйлері.
5
5. Сарға ауылының тұрғындары үшін 5 өкіл, оның ішінде:
Ауыл атауы
Участкесінің №
Көшенің, ауылдың атауы
Өкілдерінің саны
1
Сарға
1
Сарға ауылының үйлері.
5