О внесении изменения в решение Бейнеуского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 25/190 "О бюджете Самского сельского округа на 2025 – 2027 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 8 июля 2025 года № 31/232
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата "О бюджете Самского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года №25/190 следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш

Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/190 "2025 - 2027 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 шілдедегі № 31/232 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №25/190 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш