О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/197 "О бюджете села Тенге на 2025 - 2027 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26 ноября 2025 года № 33/294
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/197 "О бюджете села Тенге на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 853 570,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 179 346,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 422,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 664 802,7 тысячи тенге;
2) затраты – 856 213,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 642, 8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 642, 8 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 642, 8 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2025 - 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/197 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 33/294 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 - 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/197 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 853 570,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 179 346,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 422,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 664 802,7 мың теңге;
2) шығындар – 856 213,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 642,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 642,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 642,8 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2025 год выделена субвенция в сумме 664 636,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 26 ноября 2025 года
№ 33/294
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/197
Бюджет села Тенге на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

"2. 2025 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 664 636,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2025 жылғы 26 қарашадағы
№ 33/294 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 24/197 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Теңге ауылының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3