О признании утратившим силу постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 17 января 2022 года № 16 "Об утверждении Правил расчета прогнозных объемов доходов и затрат бюджета города Жанаозен сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендерли"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 25 сентября 2025 года № 362
В соответствии с Приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 августа 2025 года № 84 "О признании утратившими силу некоторых приказов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 36762), акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 17 января 2022 года №16 "Об утверждении Правил расчета прогнозных объемов доходов и затрат бюджета города Жанаозен сел Тенге, Кызылсай, Рахат и Кендерли"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Н. Худибаева.
Аким города Ж. Кайнарбаев

Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қаңтардағы № 16 "Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай, Рахат және Кендірлі ауылдары бюджетінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу қағидасын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 362 шешімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2025 жылғы 26 тамыздағы №84 "Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36762 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қаңтардағы №16 "Жаңаөзен қаласы, Теңге, Қызылсай, Рахат және Кендірлі ауылдары бюджетінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу қағидасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары Н. Худибаевқа жүктелсін.
Қала әкімі Ж. Қайнарбаев