О внесении изменений и дополнений в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 8 июля 2025 года № 2
Аким города Актау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3827), следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок №3 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №3
Город Актау, 31а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 11, 12, 13, 13/1 микрорайона 31, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона 31а.";
избирательные участки №44, №45, №46, №47 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №44
Город Актау, 27 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Актауский технологический колледж сервиса" Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 21 и здание № 7 микрорайона 27.
Избирательный участок №45
Город Актау, 27 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Актауский технологический колледж сервиса" Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 24, 25, 26, 57, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 80, 85 микрорайона 27.
Избирательный участок №46
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 имени Саламата Мукашева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 13, 18, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 87, 92, 93 микрорайона 27.
Избирательный участок №47
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 имени Саламата Мукашева" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 18, 19, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 37, 38, 39, 40 микрорайона 27.";
избирательный участок №55 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №55
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная школа-интернат" Управления образования Мангистауской области".

Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау әкімінің 2025 жылғы 8 шілдедегі № 2 шешімі
Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3827 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№3 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№3 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 31а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 31-шағын ауданының № 11, 12, 13, 13/1 үйлері, 31а-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері.";
№44, №45, №46, №47 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№44 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 20, 21 үйлері және № 7 ғимараты.
№45 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 24, 25, 26, 57, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 80, 85 үйлері.
№46 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 13, 18, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 87, 92, 93 үйлері.
№47 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 27-шағын ауданының № 18, 19, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 37, 38, 39, 40 үйлері.";
№55 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№55 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 32б.";
избирательный участок №62 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №62
Город Актау, 17 микрорайон, здание №13/1 (возле здания спортивного комплекса "Халык Арена").
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20, 21, 23 микрорайона 17.";
избирательные участки №66, №67, №68 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №66
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 31" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 8/1, 14, 33, 33/7, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 микрорайона 16.
Избирательный участок №67
Город Актау, 31а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона 31б.
Избирательный участок №68
Город Актау, 19 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 32" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 7, 14, 18, 28, 28/1, 31, 82, 84, 85, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94 микрорайона 16, дома № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5 микрорайона 19.";
избирательный участок №70 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №70
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 33" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74/1, 74/2, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89/1, 89/2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105/1, 106, 106/1, 106/2, 107, 108, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 133/1, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 140, 140/1, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152/1, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160/1, 160/2, 161, 161/1, 162, 164/1, 166, 167, 168, 169, 172, 172/2, 172/5, 172/8, 172/9, 172/15, 172/16, 172/18, 172/19, 172/20, 172/21, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 177, 177/1, 177/2, 177/3, 177/4, 177/5, 177/6, 181, 183, 183/1 микрорайона 30 и здание № 1 микрорайона 32.";
избирательный участок №240 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №240

Шекарасы: 32б-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері.";
№62 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№62 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, №13/1 ғимарат ("Халық Арена" спорт кешені ғимаратының жанында).
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20, 21, 23 үйлері.";
№66, №67, №68 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№66 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 8/1, 14, 33, 33/7, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 63, 63/1, 63/2, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 73 үйлері.
№67 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 31а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 31б-шағын ауданының № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері.
№68 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 7, 14, 18, 28, 28/1, 31, 82, 84, 85, 86, 86/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94 үйлері, 19-шағын ауданның № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5 үйлері.";
№70 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№70 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 33 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 30-шағын ауданының № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74/1, 74/2, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89/1, 89/2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105/1, 106, 106/1, 106/2, 107, 108, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 133/1, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 140, 140/1, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152/1, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 158, 159, 160/1, 160/2, 161, 161/1, 162, 164/1, 166, 167, 168, 169, 172, 172/2, 172/5, 172/8, 172/9, 172/15, 172/16, 172/18, 172/19, 172/20, 172/21, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 177, 177/1, 177/2, 177/3, 177/4, 177/5, 177/6, 181, 183, 183/1 үйлері және 32-шағын ауданының № 1 ғимараты.";
№240 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№240 сайлау учаскесі

Город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 29 имени Фаризы Онгарсыновой" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 микрорайона 32а.";
избирательный участок №242 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №242
Город Актау, микрорайон "Шыгыс-1", здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 25" отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 5, 10, 12, 22, 38, 43, 94, 95, 103, 142, 142/9, 142/12, 142/16, 143, 144, 148, 158, 159, 167, 169, 170, 171, 172, 173 микрорайона 29а, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37/1, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78/3, 78/4, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119/2, 119/3, 119/4, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 139/2, 139/3, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 205/1, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 216/2, 216/3, 216/4, 216/5, 216/6, 217, 218, 219, 220, 220/1, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 242/1, 242/2, 242/3, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248/1, 249, 250, 251, 251/2, 251/3, 252, 253, 261/2, 262, 262/1, 280/1, 284, 284/1, 284/2, 284/3, 284/4, 285, 285/2, 286, 286/3, 286/4, 288/1, 289/3, 290/2, 290/3, 290/4, 290/5, 290/6, 290/7, 290/8, 290/10, 290/11, 290/12, 290/13, 290/14, 291, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/7, 291/12, 291/13, 291/14, 291/15, 291/16, 291/17, 291/18, 292, 292/2, 292/3, 296 микрорайона "Шыгыс-1", дома № 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101/2, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/10, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 102/5, 102/7, 103/1, 103/2, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/1, 119/2, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 135/1, 137, 137/1, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/2, 144/3, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/1, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 197/1, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235/2, 255/6, 255/7, 257, 257/2, 257/3, 258, 258/1 микрорайона "Шыгыс-3".";

Ақтау қаласы, 32а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы № 29 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 32а-шағын ауданының № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері.";
№242 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№242 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, "Шығыс-1" шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 29а-шағын ауданының № 5, 10, 12, 22, 38, 43, 94, 95, 103, 142, 142/9, 142/12, 142/16, 143, 144, 148, 158, 159, 167, 169, 170, 171, 172, 173 үйлері, "Шығыс-1" шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37/1, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/3, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78/3, 78/4, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 119/2, 119/3, 119/4, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/1, 139/2, 139/3, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 205/1, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 216/2, 216/3, 216/4, 216/5, 216/6, 217, 218, 219, 220, 220/1, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 242/1, 242/2, 242/3, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248/1, 249, 250, 251, 251/2, 251/3, 252, 253, 261/2, 262, 262/1, 280/1, 284, 284/1, 284/2, 284/3, 284/4, 285, 285/2, 286, 286/3, 286/4, 288/1, 289/3, 290/2, 290/3, 290/4, 290/5, 290/6, 290/7, 290/8, 290/10, 290/11, 290/12, 290/13, 290/14, 291, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/7, 291/12, 291/13, 291/14, 291/15, 291/16, 291/17, 291/18, 292, 292/2, 292/3, 296 үйлері, "Шығыс-3" шағын ауданының № 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101/2, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/10, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 102/5, 102/7, 103/1, 103/2, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119/1, 119/2, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 135/1, 137, 137/1, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/2, 144/3, 145, 146, 146/1, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164/1, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 197/1, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 235/2, 255/6, 255/7, 257, 257/2, 257/3, 258, 258/1 үйлері.";

избирательные участки №247, №248, №249 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №247
Город Актау, 17 микрорайон, здание №13/1 (возле здания спортивного комплекса "Халык Арена").
Границы: дома № 24, 24/1, 25, 26, 27, 29, 30, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68/1, 68/3, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 99 микрорайона 17.
Избирательный участок №248
Город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 29 имени Фаризы Онгарсыновой" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 микрорайона 32а.
Избирательный участок №249
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Мангистау-Арена города Актау" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона 38, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 микрорайона 39, дом № 2 микрорайона 40, дома № 11, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 41.";
избирательные участки №251, №252, №253, №254, №255, №256 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №251
Город Актау, 17 микрорайон, спортивный комплекс "Халык Арена" коммунального государственного учреждения "Мангистауская областная школа высшего спортивного мастерства имени Шокыр Болтекулы" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 6, 6/1, 6/3, 8, 9, 9/1, 10, 11, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 87 микрорайона 17.
Избирательный участок №252
Город Актау, 17 микрорайон, спортивный комплекс "Халык Арена" коммунального государственного учреждения "Мангистауская областная школа высшего спортивного мастерства имени Шокыр Болтекулы" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области".
Границы: дома № 41, 41/2, 41/4, 41/6, 41/7, 43, 44, 45, 46, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 101, 102, 103, 104, 107, 110, 112, 113, 116, 217, 217/1 микрорайона 17.
Избирательный участок №253
Город Актау, 19 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 32" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 10, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17, 17/2, 20, 35, 40, 40/1, 43, 44 микроайона 19.
Избирательный участок №254
Город Актау, 19а микрорайон, здание государственного учреждения "Мангистауская областная универсальная библиотека имени Кабиболлы Сыдиыкова" Управления культуры, развития языков и архивного дела Мангистауской области".

№247, №248, №249 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№247 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, №13/1 ғимарат ("Халық Арена" спорт кешені ғимаратының жанында).
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 24, 24/1, 25, 26, 27, 29, 30, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68/1, 68/3, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 99 үйлері.
№248 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы № 29 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 32а-шағын ауданының № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 үйлері.
№249 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақтау қалалық Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 38-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері, 39-шағын ауданының № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 үйлері, 40-шағын ауданының № 2 үйі, 41-шағын ауданының № 11, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері.";
№251, №252, №253, №254, №255, №256 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№251 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шоқыр Бөлтекұлы атындағы Маңғыстау облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Халық Арена" спорт кешені.
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 6, 6/1, 6/3, 8, 9, 9/1, 10, 11, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 87 үйлері.
№252 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, "Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шоқыр Бөлтекұлы атындағы Маңғыстау облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Халық Арена" спорт кешені.
Шекарасы: 17-шағын ауданының № 41, 41/2, 41/4, 41/6, 41/7, 43, 44, 45, 46, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 101, 102, 103, 104, 107, 110, 112, 113, 116, 217, 217/1 үйлері.
№253 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19-шағын ауданының № 9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 10, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17, 17/2, 20, 35, 40, 40/1, 43, 44 үйлері.
№254 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, "Маңғыстау облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Қабиболла Сыдиықов атындағы Маңғыстау облыстық әмбебап кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: дома № 21, 23, 23/1, 23/2 , 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 32, 38, 38/1 микрорайона 19.
Избирательный участок № 255
Город Актау, 34 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия № 19 имени Толеген Айбергенулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18 микрорайона 34.
Избирательный участок № 256
Город Актау, 34 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия № 19 имени Толеген Айбергенулы" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 1/1, 5, 5/1, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 микрорайона 35.";
избирательные участки №263, №264 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №263
Город Актау, 17 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 31" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 36, 38, 39, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 76, 77, 79 микрорайона 16, дома № 49, 51, 54, 55 микрорайона 17.
"Избирательный участок №264
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 33" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 5, 6, 7 микрорайона 33, дома № 1, 1/1, 2, 5, 6 микрорайона 34.";
дополнить избирательными участками №266, №267, №268, №269, №270 в следующей редакции:
"Избирательный участок №266
Город Актау, 18 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 4, 5, 7, 12, 18, 19, 20, 21, 28 микрорайона 18.
Избирательный участок №267
Город Актау, 18 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10 микрорайона 18а, дома № 3, 12, 17, 21 микрорайона 20а.
Избирательный участок №268
Город Актау, 19а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 24" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 33, 34, 34/2, 34/4, 36, 36/1, 45, 45/1, 45/2, 45/3 микрорайона 19, дома № 4, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 41 микрорайона 19а.
Избирательный участок №269

Шекарасы: 19-шағын ауданының № 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 32, 38, 38/1 үйлері.
№255 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 34-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлеген Айбергенұлы атындағы № 19 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 34-шағын ауданының № 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.
№256 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 34-шағын аудан, "Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "Төлеген Айбергенұлы атындағы № 19 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 35-шағын ауданының № 1, 1/1, 5, 5/1, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері.";
№263, №264 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№263 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 31 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 16-шағын ауданының № 36, 38, 39, 55, 56, 57, 60, 61, 64, 76, 77, 79 үйлері, 17-шағын ауданының № 49, 51, 54, 55 үйлері.
№264 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 33 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 33-шағын ауданының № 3, 5, 6, 7 үйлері, 34-шағын ауданының № 1, 1/1, 2, 5, 6 үйлері.";
№266, №267, №268, №269, №270 сайлау учаскелерімен келесі редакцияда толықтырылсын:
"№266 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 18-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 18-шағын ауданының № 3, 4, 5, 7, 12, 18, 19, 20, 21, 28 үйлері.
№267 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 18-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 18а-шағын ауданының № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10 үйлері, 20а-шағын ауданның № 3, 12, 17, 21 үйлері.
№268 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 19-шағын ауданының № 33, 34, 34/2, 34/4, 36, 36/1, 45, 45/1, 45/2, 45/3 үйлері, 19а-шағын ауданының № 4, 12, 12/1, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 41 үйлері.
№269 сайлау учаскесі

Город Актау, 19а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 24" Отдела образования по городу Актау Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 3, 5, 6, 7, 8, 12, 12/1, 16, 17, 19, 19/1, 21, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 20.
Избирательный участок №270
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная школа-интернат" Управления образования Мангистауской области".
Границы: дома № 5, 6, 7, 8, 24, 25, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 микрорайона 31б.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Актау.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города А. Байпаков
"СОГЛАСОВАНО"
Актауская городская территориальная
избирательная комиссия

Ақтау қаласы, 19а-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 20-шағын ауданның № 3, 5, 6, 7, 8, 12, 12/1, 16, 17, 19, 19/1, 21, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 29, 29/1, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері.
№270 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б-шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 31б-шағын ауданының № 5, 6, 7, 8, 24, 25, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Байпақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы