Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных ветеринарных организаций
Постановление акимата Мангистауской области от 30 сентября 2025 года № 212
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить натуральные нормы обеспечения государственных ветеринарных организаций, созданных местным исполнительным органом Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.

Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қыркүйекетегі № 212 қаулысы
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органы құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Мангистауской области Килыбай Н.
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от "30" сентября 2025 года № 212
Натуральные нормы обеспечения государственных ветеринарных организаций, созданных местным исполнительным органом Мангистауской области
№ п/п
Наименование
Единица измерения
Минимальная потребность на единицу, в том числе:
ветеринарной станции
ветеринарного пункта
1
2
3
4
5

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2025 жылғы "30" қыркүйектегі
№ 212 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органы құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормалары
№ р/б
Атауы
Өлшем бірлігі
Бірлікке ең төменгі     қажеттілік, оның ішінде:
ветеринариялық станции
ветеринариялық пункт
1
2
3
4
5