О присвоении наименовании безымянным улицам села Бидайколь сельского округа Байтерек
Решение акима Байтерекского сельского округа Шиелийского района Кызылординской области от 08 сентября 2025 года № 183
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бидайколь и на основании заключения областной ономастической комиссии № 2 от 26 августа 2025 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Бидайколь сельского округа Байтерек следующие наименования:
безымянной улице имя "Сейіт Үйсінбаев";
безымянной улице имя "Ниязбек Қоянбаев"
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Жусупов

Бәйтерек ауылдық округі Бидайкөл ауылындағы атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Бәйтерек ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 08 қыркүйектегі № 183 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бидайкөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы №2 қорытындысы негізінде, Бәйтерек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауылдық округі Бидайкөл ауылындағы атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
- атауы жоқ көшеге "Сейіт Үйсінбаев" есімі ;
- атауы жоқ көшеге "Ниязбек Қоянбаев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйтерек ауылдық округінің әкімі С.Жусупов