О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №25/24 "О бюджет сельского округа Туран на 2025-2027 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 2 декабря 2025 года № 37/24
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 25/24 "О бюджете сельского округа Туран на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Туран на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 052 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 372 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 113 620 тысяч тенге;
2) затраты – 128 074,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3 022,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 022,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"Тұран ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 37/24 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Тұран ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/24 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тұран ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 372 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -60 мың теңге;
трансферттер түсімі – 113 620 мың теңге;
2) шығындар – 128 074,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3 022,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 022,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 3 022,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 2 декабря 2025 года №37/24
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года №25/24
Бюджет сельского округа Туран на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 3 022,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 37/24 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/24 шешіміне 1-қосымша
Тұран ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы