О присвоении наименований улицу
Решение акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 04 сентября 2025 года № 449
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением № 2 Областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года, аким поселка Жанакорган РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в поселке Жанакорган.
2. о присвоении имени "Адырбай Әбдімауленов " безымянной улицев поселке Жанакорган.
3. о присвоении имени "Әбдіш Исмайлов " безымянной улице поселке Жанакорган.
4. о присвоении имени "Төлеген Ибрагимов " безымянной улице поселке Жанакорган.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Жанакорган Ж.Бейсенбеков

Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2025 жылғы 04 қыркүйектегі № 449 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес Жаңақорған кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 қорытындысы негізінде Жаңақорған кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған кентіндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар:
1) атауы жоқ көшеге – Адырбай Әбдімауленовтың есімі;
2) атауы жоқ көшеге – Әбдіш Исмайловтың есімі;
3) атауы жоқ көшеге – Төлеген Ибрагимовтың есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған кенті әкімі Ж. Бейсенбеков