О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №320 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 октября 2025 года № 433
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №320 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакций:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 204 705,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 539,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 127,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 197 039,7 тысяч тенге;
2) затраты – 207 105,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Қыраш ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 320 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 433 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қыраш ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 320 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қыраш ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 204 705,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7539,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 127,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 197 039 мың теңге;
2) шығындар – 207105,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета -2400,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2400,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 октября 2025 года №433
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №320
Бюджет сельского округ Кыраш на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2400,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2400,0 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы
мәслихатының төрағасы
Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 қазандағы
№ 433 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 320 шешіміне 1-қосымша
Қыраш ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР