О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №313 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2025-2027 годы"
решение маслихата Жанакорганского района от 24 октября 2025 года №430.
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №313 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Келинтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 120 247,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 769,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –840,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 638 тысяч тенге;
2) затраты – 121 404,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Келінтөбе ауылдық округінің "2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 313 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шешім 24.10.2025 № 430, Жаңақорған ауданының мәслихаты
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Келінтөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 313 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Келінтөбе ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 120 247,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 769,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 840,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –91 638 мың теңге;
2) шығындар – 121 404,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 156,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 156,9 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 октября 2025 года №430
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №313
Бюджет сельского округа Келинтобе на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 156,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 156,9 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы
мәслихатының төрағасы
Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 қазандағы
№ 430 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 313 шешіміне 1-қосымша
Келінтөбе ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер