О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №328 О бюджете сельского округа Томенарык на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 июля 2025 года № 396
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №328 "О бюджете сельского округа Томенарык на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Томенарык на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1)доходы – 274 407,0 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 20 935,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 220,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –252 252,0 тысяч тенге;
2) затраты – 284 922,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 515,0 тысяч тенге;

Төменарық ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №328 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 396 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Төменарық ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №328 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төменарық ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 274 407,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 935,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 220,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 252 252,0 мың теңге;
2) шығындар – 284 922,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 515,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 515,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского районна
от 16 июля 2025 год № 396
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 328
Бюджет сельского округа Томенарык на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 515,0 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 16 шілдедегі
№396 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№328 шешіміне 1-қосымша
Төменарық ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР