О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 308 О бюджете сельского округа Екпинди на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 июля 2025 года № 382
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №308 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложит в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Екпинди на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 65972,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям –2689,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям трансфертов – 63283 тысяч тенге;
2) затраты – 66078,0 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Екпінді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 382 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екпінді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №308 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Екпінді ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 1,2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –65972,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2689,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 63283 мың теңге;
2) шығындар –66078,0 мың теңге;
3)Таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -105,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 105,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 16 июля 2025 года №382
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №308
Бюджет сельского округа Екпинди на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -105,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 105,7 мың теңге.".
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 16 шілдедегі
№382 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№308 шешіміне 1 қосымша
Екпінді ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР