О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №307 "О бюджете сельского округа Байкенже на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 июля 2025 года № 381
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района № 307 от 25 декабря 2024 года "О бюджете сельского округа Байкенже на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байкенже на 2025- 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3- соответственно, в том числена 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 167 543,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 170,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 153 327,0 тысяч тенге;
2) затраты – 169 680,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 137,5 тысяч тенге;

"Байкенже ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №307 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 381 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байкенже ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданыны мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №307 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Байкенже ауылдық округінің 2025- 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 167 543,4 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 170,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 153 327,0 мың теңге;
2) шығындар –169 680,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 137,5 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 137,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 16 июля 2025 года № 381
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 307
Бюджет сельского округа Байкенже на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 137,5 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шшімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 16 шілдедегі
№381 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№307 шешіміне 1 қосымша
Байкенже ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР