О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 318 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 апреля 2025 года № 356
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района № 318 от 25 декабря 2024 года "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 87 835,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4623,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 650,0 тысяч тенге ;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 82 562,0 тысяч тенге;
2) затраты – 87 985,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

Қожамберді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №318 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 356 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қожамберді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №318 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Қожамберді ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 87 835,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4623,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 650,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 82 562,0 мың теңге;
2) шығындар – 87 985,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0; қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -149,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 апреля 2025 года №356
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №318
Бюджет сельского округа Кожамберди на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149,7 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі .
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы маслихатының
2025 жылғы 25 сәуірдегі
№356 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№318 шешіміне 1-қосымша
Қожамберді ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. Кірістер