О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 316 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 апреля 2025 года № 354
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №316 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 77593,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4551,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 73042,0 тысяч тенге;
2) затраты –78958,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

Қаратөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылдың 25 желтоқсандағы №316 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 354 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қаратөбе ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 25 желтоқсандағы №316 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаратөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 77593,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4551,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –73042,0 мың теңге;
2) шығындар –78958,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1365,2 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1365,2 тыся тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2`. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 апреля 2025 года №354
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 316
Бюджет сельского округа Каратобе на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1365,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1365,2 мың теңге".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы маслихатының
2025 жылғы 25 сәуірдегі
№354 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағыі
№316 шешіміне 1 қосымша
Қаратөбе ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. КІРІСТЕР