О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 28-15 "О бюджете сельского округа Мырзабай ахун на 2025-2027 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 9 июля 2025 года № 32-16
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Мырзабай ахун на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 28-15 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Мырзабай ахун на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 747 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 282 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 57 465 тысяч тенге;
2) затраты – 64 133,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 386,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 386,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 386,3 тысяч тенге.".
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Исполняющий обязанности председателя
Жалагашского районного маслихата
Қ.Досымов
Приложение к решению
Жалагашского районного маслихата
от 9 июля 2025 года № 32-16
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года № 28-15
Бюджет сельского округа Мырзабай ахун на 2025 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

"2025–2027 жылдарға арналған Мырзабай ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 32-16 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 –2027 жылдарға арналған Мырзабай ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы №28-15 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Мырзабай ахун ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 747 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 5 282 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері –57 465 мың теңге;
2) шығындар – 64 133,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 386,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 386,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 386,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихат төрағасының міндетін атқарушы Қ.Досымов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2025 жылғы 9 шілдедегі
№ 32-16 шешіміне қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 28-15 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Мырзабай ахун ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер