О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 28-14 "О бюджете сельского округа Мадениет на 2025-2027 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 9 июля 2025 года № 32-15
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Мадениет на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 28-14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Мадениет на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 091 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 273 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 680 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114 136 тысяч тенге;
2) затраты – 126 818,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -727,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 727,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 727,3 тысяч тенге.".
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Исполняющий обязанности председателя
Жалагашского районного маслихата
Қ.Досымов
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 9 июля 2025 года № 32-15
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года № 28-14
Бюджет сельского округа Мадениет на 2025 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

"2025 – 2027 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 32-15 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 –2027 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 091 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 11 273 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 680 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 114 136 мың теңге;
2) шығындар – 126 818,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -727,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 727,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 727,3 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихат төрағасының міндетін атқарушы Қ.Досымов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2025 жылғы 9 шілдедегі
№ 32-15 шешіміне қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 28-14 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер