О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 28-5 "О бюджете сельского округа Аккыр на 2025-2027 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2025 года № 36-3
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Аккыр на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 28-5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккыр на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 290 137 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –285 522 тысяч тенге;
2) затраты – 291 063,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -926,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 926,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 926,2 тысяч тенге.";

"2025 – 2027 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 36-3 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 – 2027 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2025 – 2027 жылдарға арналған Аққыр ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 290 137 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 4 615 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 285 522 мың теңге;
2) шығындар – 291 063,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -926,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 926,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 926,2 мың теңге.";

180500
Целевые текущие трансферты предусмотренные из областного бюджета
167757,3
Целевые текущие трансферты предусмотренные из районного бюджета
12742,7
Капитальный ремонт улиц Ы.Акмырзаев, Ш.Есова, М.Ахметова, Аккыр, Н.Таспенова в населенном пункте Аккыр

180500
Облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферт
167757,3
Аудандық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферт
12742,7
Аққыр елді мекеніндегі Ы. Ақмырзаев, Ш. Есов, М. Ахметов Аққыр, Н. Тәспенов көшелерін күрделі жөндеу