О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №233 "О бюджете поселка Жосалы на 2025-2027 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2025 года № 339
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 233 "О бюджете поселка Жосалы на 2025-2027 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 294 560,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 213 387,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 923 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 047 112 тысяч тенге;
2) затраты – 1 304 093,3 тысяч тенге";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению

"2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 339 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 233 "2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер –1 294 560,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 213 387,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 923 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 047 112 мың теңге;
2) шығындар – 1 304 093,3 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын