О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акжар на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №241
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 6 ноября 2025 года № 324
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года №241 "О бюджете сельского округа Акжар на 2025-2027 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжар на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 429 487,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 235 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 158 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 287 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 422 807,8 тысяч тенге;
2) затраты – 429 688,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -200,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 200,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 200,9 мың теңге";
дополнить пунктом 5-1 нового содержания:
"5-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2024 году в районный бюджет в сумме 0,8 тысяч тенге";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского
районного маслихата
Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "06" ноября 2025 года №324
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №241
Бюджет сельского округа Акжар на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №241 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 қарашадағы № 324 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №241 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 429 487,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 235 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 158 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 287 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 422 807,8 мың теңге;
2) шығындар – 429 688,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -200,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 200,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 200,9 мың теңге";
жаңа мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2024 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,8 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2025 жылғы "06" қарашадағы
№ 324 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер