О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Куандария на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №244
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 сентября 2025 года № 319
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 244 "О бюджете сельского округа Куандария на 2025-2027 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 100 692,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 599,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 031,5 тысяч тенге;
2) затраты – 100 838,7 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского
районного маслихата
Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" сентября 2025 года № 319
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №244
Бюджет сельского округа Куандария на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №244 "2025-2027 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 319 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 244 "2025-2027 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 100 692,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 599,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 97 031,5 мың теңге;
2) шығындар – 100 838,7 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының төрағасы
Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы
Қармақшы аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№319 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы
Қармақшы аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№244 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер