О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №233 "О бюджете поселка Жосалы на 2025-2027 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 8 августа 2025 года № 306
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 233 "О бюджете поселка Жосалы на 2025-2027 годы" следующие изменения:
подпункты 1, 2 пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы - 1 030 122 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 178 567 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 37 932 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 813 485 тысяч тенге;
2) затраты - 1 039 654,4 тысяч тенге";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского
районного маслихата
Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного
маслихата Кызылординской области

"2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 тамыздағы № 306 шешiмi
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №233 "2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1, 2 – тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер –1 030 122 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 178 567 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37 932 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 813 485 мың теңге;
2) шығындар – 1 039 654,4 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының