О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года №357 "О бюджете сельского округа Алга на 2025-2027 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 7 октября 2025 года № 458
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 357 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 107695 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9165 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 1128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97402 тысяч тенге;
2) затраты – 108606 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -911 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 911 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 911 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Временный исполняющий обязанности
председателя Казалинского районного маслихата
Н.Жалгасбаев
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "07" октября 2025 года № 458
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года № 357
Бюджет на 2025 год сельского округа Алга
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №357 "2025-2027 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қазандағы № 458 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 357 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107695 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9165 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97402 мың теңге;
2) шығындар – 108606 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -911 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 911 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 911 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 5-қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
Н.Жалғасбаев
Қазалы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 07 қазандағы
№458 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 357 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы