О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 338 "О бюджете сельского округа Косжар на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 1 августа 2025 года № 420
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 338 "О бюджете сельского округа Косжар на 2025-2027 годы":
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косжар на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 66 089 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 416 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 0 ;
поступления трансфертов – 63 673 тысяч тенге;
2) затраты – 66 089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 338 "2025-2027 жылдарға арналған Қосжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 тамыздағы № 420 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №338 "2025-2027 жылдарға арналған Қосжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.2025-2027 жылдарға арналған Қосжар ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 66 089 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 416 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңгн;
трансферттер түсімдері – 63 673 мың теңге;
2) шығындар – 66 089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.